24st Regiment Ulanen 53ro - Maczek Pantser Soldaten

MACZEK PANTSER SOLDATEN
Title
Ga naar de inhoud

24st Regiment Ulanen 53ro

10e Cavalerie Brigade











Soldaat 1e klas
Henryk Abramowicz
* Minsk (RUS)
01-02-1912
† Edinburgh (SCH)
25-07-1942
Soldaat
Adam Andrzejak
* Opatówek (PL)
09-12-1919
† Langannerie (FR)
19-08-1944
Soldaat
Jan Bojanowski
* Walerowo (PL)
13-10-1912
† Tielt (BE)
08-09-1944
Soldaat 1e klas
Michal Borecki
* (?)  (PL)
00-00-1913
† (?)  (NL)
00-00-1974
Soldaat
Jan Brezeski
* (?)  (PL)
10-01-1923
† (?)  (BE)
00-00-0000
Soldaat
Teodor Buczula
* (?)  (PL)
00-00-1908
† (?)  (?)
00-00-1989






Soldaat
Wacaw Butowski
* (?)  (PL)
10-04-1926
† Gdansk (PL)
06-04-2021
Soldaat
Franciszek Chrościcki
* Wąwolnica (PL)
20-11-1921
† Est.la Campagne (FR)
09-08-1944
Soldaat
Ryszard Chroszcz
* Świetochlowice (PL)
07-02-1925
† Vollenerkonigs (DEU)
21-04-1945
Soldaat
Aleksander Chyliński
* Jacków (PL)
15-02-1915
† Lublin  (PL)
29-12-2004
Soldaat
Henryk Czohara
* Jekaterynosław (RUS)
06-08-1917
† La Croix (FR)
08-09-1944
Soldaat
Józef Czyzewski
* Grajewo (PL)
23-08-1907
† Newmarket (ENG)
30-06-1943






Soldaat
Luwik Dekowski
Wolomin (PL)
03-05-1923
† Azincourt (FR)
04-09-1944
Soldaat
Alfons Dembowski
* Leźyn (PL)
10-08-1922
† Merksplas (BE)
30-09-1944
Kolonel
Jerzy Deskur
* Lwów (PL)
27-12-1896
† (?) (USA)
12-07-1978
Luitnant Kolonel
Romuald Dowbór
* (?)  (PL)
02-11-1905
† San Diego  USA
19-12-1986
Soldaat
Kazimierz Dura
* Chrościn (PL)
29-10-1916
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Soldaat
Stanisław Florczak
* Bielica (PL)
27-09-1911
Chambois (FR)
20-08-1944






Soldaat
Stanisław Fracek
* Zabłtówka (PL)
22-08-1923
† Louviers & Auge (FR)
18-08-1944
Soldaat
Heronim Gajda
* Jastrzębia Góra (PL)
29-09-1919
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Luitenant
Stanisław Ghyba
* Lwów (PL)
24-05-1914
† Langannerie (FR)
09-08-1944   
Luitenant
Julian Godlewski
* Lviv (PL)
17-08-1903
† Warschau (PL)
04-02-1983
Luitenant 2e klas
Adam Godowski
* Borysław (PL)
15-12-1920
† Tielt (BE)
08-09-1944
Soldaat
Gustaw Goldstaub
* Frankfurt am M. (DEU)
10-04-1923
Ruisseuville (FR)
04-09-1944






Soldaat
Marian Graczyk
* Brzowiec (PL)
18-06-1912
Tielt (BE)
08-09-1944
Luitenant
Witold Gronkowski
* Zaporze (PL)
15-11-1916
(?) (SCH)
00-00-0000
Korporaal
Wojcien Guściora
* Mazurów (PL)
12-03-1910
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Soldaat
Jan Hramota
* (?)  (PL)
02-08-1912
Est.la Campagne (FR)
08-08-1944
Soldaat
Eustachy Jaroszenko
* Strzałkowo (PL)
26-10-1921
Warschau (PL)
07-11-1915
Korporaal
Pawel Kafara
* Miźyniec (PL)
02-03-190
Langannerie (FR)
 11-08-1944   







Luitenant 2e klas
Stanisław Kamiński
* Lwów (PL)
08-03-1920
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Kolonel
Jan Kański
* Martyczkowce (PL)
10-11-1898
† Bayeux (FR)
29-08-1944
Soldaat
Jan Karabin
* Tarnogród (PL)
24-07-1916
Langannerie (FR)
 08-08-1944  
Korporaal
Franciszek Kazubski
* (?)  (PL)
00-00-0000
† (?)  (?)
00-00-0000
Korporaal
Nikodem Kazus
* Grobla  (PL)
17-12-1911
† Breda  (NL)
15-11-1998






Soldaat
Tadeusz Kierzeniewski
* Nowe Miasto (PL)
09-09-1926
† Aschendorf (DEU)
20-04-1945
Sergeant 1e klas
Franciszek Klack
* Walsum (DEU)
10-11-1912
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Soldaat 1e klas
Wincenty Kolenda
* Wetter (DEU)
29-12-1914
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Soldaat
Kazimierz Koneczny
* Wiłkołaz (PL)
09-04-1916
Langannerie (FR)
16-08-1944
Luitenant 2e klas
Jan Kozakiewicz
* Warschau (PL)
27-01-1923
† Oberlange (DEU)
15-04-1945
Ritmeester
Zygmunt Kozlowski
* Iganie (PL)
30-03-1903
† Jort (FR)
16-08-1944






Soldaat
Kazimierz Kroczak
* Bydgoszcz (PL)
06-02-1923
† Alphen (NL)
05-10-1944
Korporaal
Kazimierz Król
* Kielce (PL)
11-07-1913
† Edinburgh (SCH)
28-08-1943
Sergeant 1e klas
Piotr Krzeczek
* Łyskowice (PL)
23-06-1907
† Gent (BE)
16-09-1944
Luitenant
Stanisław Chyba
* Lwów  (PL)
24-05-1914
Langannerie (FR)
09-08-1944
Soldaat
Albert Kulisz
* Szalej (PL)
14-04-1920
† Turnhout (BE)
30-10-1944
Luitenant 2e klas
Roman Kuznik
* Wielun (PL)
20-10-1914
Aschendorf (DEU)
20-04-1945






Soldaat 1e klas
Jan Lidke
* (?)  (PL)
08-09-1922
† Haselünne (DEU)
12-10-1946
Soldaat
Jan Lipowski
* Józefkowo (PL)
22-01-1919
Bydgoszcz (PL)
      19-04-2006     
Korporaal
Jan Łis
* Sietesz (PL)
05-05-1913
† Arbtoath (SCH)
30-03-1941
Soldaat
Józef Pietrzyk
* Borzechow (PL)
30-05-1916
† Tielt (BE)
08-09-1944
Soldaat
Stefan Makselan
* Duży (PL)
11-12-1911
† Edinburgh (SCO)
27-04-1944
Soldaat
Antoni Matysiak
* Zawada (PL)
07-06-1912
† Alphen (NL)
05-10-1944






Korporaal
Ludwik Mrówka
* Brzeziny (PL)
30-08-1913
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Soldaat
Roman Mucha
* Gabryelów (PL)
06-07-1922
Louviers & Auge (FR)
18-08-1944
Korporaal
Władysław Mydel
Zabiała (PL)
24-11-1914
† Jort (FR)
16-08-1944
Soldaat
Edmund Narloch
* Rytel (PL)
27-02-1923
† Lahn (DEU)
10-06-1945
Sergeant 1e klas
Stefan Niewęglowski
* Łęczeszyce (PL)
07-04-1911
† Caen (FR)
15-08-1944
Soldaat
Stanisław Nowak
* Poręba (PL)
01-05-1920
† Cramesnill (FR)
09-08-1944






Soldaat
Stefan Nowakowski
* Grabów (PL)
02-02-1909
† Baarle-Nassau (NL)
03-10-1944
Sergeant 1e klas
Jan Olejniczak
* Bieganów (PL)
21-06-1913
† Jort (FR)
16-08-1944
Soldaat
Jerzy Olichwier
* Olichweiry (PL)
01-07-1923
† Cauvicourt (FR)
09-08-1944
Soldaat 1e klas
Piotr Marszałek
* (?)  (UA)
00-00-0000
† (?)  (?)
00-00-0000
Ritmeester
Marian Piwoński
* Walentynów (PL)
19-04-1912
† Cramesnil (FR)
08-08-1944
Sergeant 1e klas
Józef Podziomek
* Lubania (PL)
14-05-1916
† Tielt (BE)
08-09-1944






Korporaal
Jan Prodan
* Warschau (PL)
06-05-1922
† Baarle Nassau (NL)
02-10-1944
Soldaat
Jakub Radczyk
* Stydyn Wielki (PL)
05-05-1925
† Merksplas (BE)
30-09-1944
Soldaat
Stanisław Radomski
* Kamień (PL)
05-05-1910
† Tielt (BE)
09-11-1944
Soldaat
Władysław Roik
* Smołeckie (PL)
19-12-1919
Fontaine le Pin (FR)
09-11-1944
Ritmeester
Stefan Romer
* Jodlownik (PL)
25-05-1921
† Haar (DEU)
16-04-1945
Officier
Zbigniew Rosinski
* Przeworski (PL)
08-01-1919
† Wilrijk (BE)
26-04-2014






Soldaat
Franciszek Ruszkowski
* Piece (PL)
01-12-1920
† Roeselare (BE)
09-01-1991
Soldaat
Władysław Rynkowski
* Wojciechow (PL)
 14-12-1914  
† Lahn (DEU)
10-06-1946
Soldaat
Witold Brychcy
* Małe Podmokłe (PL)
31-11-1920
Langannerie (FR)
   14-08-1944
korporaal
Zygmunt Kubas
* Drohobycz (PL)
04-07-1917
Bayeux (FR)
22-08-1944
Soldaat
Michal Salewicz
* Sinkow (PL)
05-08-1921
† Oosterhout (NL)
02-03-2007
Soldaat
Bohdan Samulski
* Warschau (PL)
06-09-1920
† Huccorgne (BE)
08-02-2010






Soldaat
Tadeusz Styczyński
* (?)  (PL)
00-00-1924
† (?)  (?)
00-00-1981
Soldaat
Piotr Tomasik
* Grymboszsowska (PL)
01-10-1919
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Luitenant
Adolf Trocki
* Wilno (PL)
24-03-1915
† Jort (FR)
16-08-1944
luitenant 2e klas
Jerzy Szczepanowski
* Tustanowice (PL)
02-11-1909
† Posthausen (DEU)
26-04-1945
Soldaat
Maksymilian Tuszynski
*  Czersk (PL)
30-11-1914
Louviers & Auge (FR)
18-08-1944
Soldaat
Stanisław Ulanowski
* Kruhel Maly (PL)
02-09-1918  

† Assenede  (BE)
21-12-1992






Soldaat
Witold Walejewski
* Delatycze (PL)
22-05-1920
† Chambois (FR)
20-08-1944
Soldaat
Stanisław Wierczhowiak * Baraki Stare (PL)
29-12-1912

Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Sergeant 1e klas
Jan Wojcik
* Suchyn (PL)
24-03-1916
† Haselünne (DEU)
07-03-1946
Soldaat
Augustyn Wowra
* Boguszewice (PL)
22-03-1926
† Alphen (NL)
27-10-1944
Kolonel
Bogumił Szumski
* (?)  (PL)
09-11-1896
† Warschau (PL)
15-08-1957
Soldaat
Michal Zadorożny
* Lwow (PL)
11-11-1919
† Kollinghorst (DEU)
22-04-1945






Korporaal
Władysław Stawronski
* Rogata (PL)
18-01-1916
Langannerie (FR)
 09-08-1944   
Soldaat
Mieczysław Trojan
* Poznań (PL)
25-02-1925
Langannerie (FR)
19-08-1944
Luitenant 2e klas
Józef Paleczny
* Biała Krakowska (PL)
07-01-1923
Louviers & Auge (FR)
18-08-1944
Soldaat
Stanisław Pałka
* Wola Lipowska (PL)
 07-05-1912  
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Soldaat
Hieronim Sidorowicz
* Ryga (PL)
09-08-1912
Langannerie (FR)
19-08-1944
Luitenant 2e klas
Kazimierz Stafij
* Bolechów (PL)
25-05-1916
Est.la Campagne (FR)
09-08-1944






 Wachtmeester
Bolesław Ziental
* Krasocin (PL)
15-01-1911
Fontaine le Pin (FR)
14-08-1944
Luitenant
Jan Skirmuntt
* Szemetowszczyna (PL)
10-08-1909
Langannerie (FR)
19-08-1944
Soldaat
Jan Żądło
* Komaró (PL)
08-06-1919
Chambois (FR)
20-08-1944
Luitenant 2e klas
Józef Paleczny
* Biała Krakowska (PL)
07-01-1923
Langannerie (FR)
18-08-1944  
Korporaal
Jan Błaszczak
* Wysokie (PL)

14-06-1915
† Cramesnil (FR)
08-08-1944
Soldaat 1e klas
Stanisław Kuchharchyk
* (?)  (PL)
00-00-0000
† (?)  (?)
00-00-0000






Soldaat
Józef Pietrzyk
* Rzeczyca (PL)
11-01-1916
Venray (NL)
07-12-1979

















                                                                                                                                                                                                                                                          Maczek Pantser Soldaten  webmaster@maczekpantersoldaten.nl  info.maczekpantsersoldaten.nl  www.maczekpantsersoldaten.nl  Website X5 Evolution                                                                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                   

Terug naar de inhoud