10e Infanterie Regiment Jagers te Paard 45grbl - Maczek Pantser Soldaten

MACZEK PANTSER SOLDATEN
Title
Ga naar de inhoud

10e Infanterie Regiment Jagers te Paard 45grbl

3e Infanterie Brigade











Korporaal
Kazimierz Ambroż  
* Wichradz (PL)
30-03-1916
Langannerie (FR)
15-08-1944
Korporaal
Antoni Andrelczyk
* Brzozowa (PL)
14-02-1914
† Soignolles (FR)
10-08-1944
Soldaat 1e klas
Alojzy Balcar
* Łąka (PL)
01-09-1922
† Brussel (BE)
09-05-1945
Ritmeester
Paweł Borzemski
* Lwów (PL)
07-04-1919
† Sedelsberg (DEU)
02-05-1945
Soldaat
Alojzy Buchta
* Pszczyna (PL)
26-10-1926
† Borger (DEU)
02-05-1945
Soldaat
Józef Chmielewski
* Noworadomsk (PL)
27-04-1910
† Soignolles (FR)
10-08-1944






Soldaat 1e klas
Augustyn Chodzidło
* Wisła Wielka (PL)
10-03-1923
† Merksplas (BE)
30-09-1944
Soldaat
Bronisław Chojnacki
* Solingen (DEU)
07-06-1923  
† Oldenburg (DEU)
27-02-1947
Soldaat
Tadeusz Chwiłka
* Przedmojć (PL)
03-03-1923
† Soignolles (FR)
10-08-1944
Kolonel
Kamil Czarnecki
* Biskupicze (PL)
05-08-1912
† Londen (ENG)
02-06-2001
Soldaat 1e klas
Piotr Danieluk
* Prokurawa (PL)
16-06-1917
Sint Niklaas (BE)
04-11-2003
Onder Officier
Jan Dorawa
* Tarnów (PL)
19-06-1893
Haselünne (DEU)
27-07-1945






Sergeant
Jan Dorosz
* Tarnów (PL)
19-06-1893
Haselünne (DEU)
21-07-1946
Soldaat
Władysław Figlarek
* Ożarów (PL)
08-09-1921
† Breda (NL)
11-05-1996
Soldaat
Franciszek Flisak
* Kaczanówka (PL)
27-11-1919
Trun (FR)
17-08-1944  
Soldaat 1e klas
Marian Gilewski
* Warshau (PL)
10-10-1905
† Bayeux (FR)
18-08-1944
Soldaat 1e klas
Willie Glaser
* Beieren (DEU)
00-00-1921
† Montreal (CAN)
00-00-0000
Soldaat 1e klas
Nikodem Gojdż
* Szeptuny (PL)
06-05-1903
† Oldenburg (DEU)
18-12-1946






Soldaat
Edmund Graczyk
* Częstochowa (PL)
09-11-1909
Langannerie (FR)
15-08-1944
Soldaat 1e klas
Bronisław Hołubiec
* Pniów (PL)
19-10-1922
† Louviéres en Auge (FR)
17-08-1944
Korporaal
Edward Horowski
* Opalenica (PL)
14-09-1915
† Frankrijk (FR)
20-08-1944
Soldaat 1e klas
Feliks Hudes
* Tyszowce (PL)
15-12-1921
† Bayeux (FR)
15-08-1944
Koroporaal
Bronisław Jabloński
* Huckingen (DEU)
30-10-1916
† Langannerie (FR)
14-08-1944
Soldaat 1e kla
Antoni Jaroszewicz
* Białystok (PL)
30-05-1923
† Grossander (DEU)
02-05-1945






Soldaat 1e klas
Paweł Jelitto
* Sośnica (PL)
20-10-1920
Langannerie (FR)
12-08-1944
Sergeant 1e klas
Antoni Jerczak
* Targoszce (PL)
07-01-1914
† Beerse (BE)
29-09-1944
Soldaat 1e klas
Stanislaw Jurkowski
* Czabanówka (PL)
04-04-1912
† Grossander (DEU)
02-05-1945
Korporaal
Teofil Kaczorowski
* Rothatyn (PL)
05-01-1915
† Terheijden (NL)
04-11-1944
Soldaat
Edward Kapera
* Grabie (PL)
06-10-1919
Langannerie (FR)
14-08-1944
Soldaat 1e klas
Ignacy Kasprzak
* Toruń-Mokre (PL)
19-08-1903
Langannerie (FR)
14-08-1944






Soldaat
Edmund Klak
* Béthune (FR)
24-10-1924
† Halsbeck (DEU)
04-05-1945
Oorlog Journalist
Stefan Klemens Bałuk
* Warschau (PL)
15-01-1914
† Warschau (PL)
30-01-2014
Luitenant
Edward Kluz
* Łańcut (PL)
12-02-1915
† Beerse (BE)
30-09-1944
Soldaat 1e klas
Jan Kmita
* Daniec (PL)
04-12-1911
† Langannerie (FR)
12-08-1944
Soldaat
Jan Kołodziejski
* Gelsenkirchen (DEU)
04-08-191
† Haselünne (DEU)
02-08-1946
Soldaat 1e klas
Tadeusz Korta
* Krakau (PL)
09-07-1906
† Wittes (FR)
05-09-1944






Soldaat
Stefan Kosztubajda
* Tanrów (PL)
09-04-1918
† Schoonoord (NL)
10-04-1945
Soldaat 1e klas
Władysław Kowalski
* Jesionka (PL)
06-07-1917
† Axel (NL)
18-09-1944
Korporaal
Leonard Koziel
* Kondraswald (PL)
25-07-1913
Soignelles (FR)
10-08-1944
Soldaat
Bronisław Kowalczyk
*Zastawie (PL)
21-01-1922
† Sydney (AUS)
05-10-2014

Soldaat 1e klas
Tadeusz Kucbański
* Luba (PL)
26-11-1916
Raamsdonkveer (NL)
08-03-1945






Sergeant 1e klas
Bronisław Kuchharski
* Knyszyn (PL)
03-10-1906
Langannerie (FR)
14-08-1944

Soldaat 1e klas
Wincenty Kwiatkowski
* Klonowo (PL)
08-07-1912
† Axel (NL)
18-09-1944
Sergenant 1e klas
Władysław Kwiecień
* Pawłowice (PL)
30-12-1914
† Merksplas (BE)
29-09-1944
Soldaat 1e klas
Alfons Laskowski
* Źylanka (PL)
11-04-1920
† Tilburg (NL)
04-05-1945
Wachtmeester
Bolesław Laskowski
* Wola Słomkowa (PL)
24-01-1915
Odoorn (NL)
11-04-1945






Soldaat 1e klas
Anastazy Lewandowski
* Pruner (PL)
17-08-1923
Leer (DEU)
09-10-1946
Soldaat
Edmund Lewandowski
* Młyniec (PL)
29-09-1920
† Breda (NL)
29-10-2002
Soldaat
Benedykt Lipiński
* Kaszczorek (PL)
29-03-1925
† Sedelsberg (DEU)
28-04-1945  
Luitenant Kolonel
Jan Maciejowski
* Kluszki (UA)
12-06-1904
† Chambois (FR)
20-08-1944
Soldaat
Zygmunt Madrowicki
* Wołkowysk (PL)
24-12-1924
† Langannerie (FR)
09-08-1944
Luitenant
Zbigniew Maksymowicz
* Tawda (RUS)
12-05-1920
† Trun (FR)
17-08-1944






Korporaal
Jan Malec
* Wola Buchowaska (PL)
20-02-1916
† Soignolles (FR)
10-08-1944
Soldaat
Stefan Milewski
* Dąbrowice (PL)
05-02-1908
† Soignolles (FR)
10-08-1944
Soldaat 1e klas
Mowsza Milikowski
* Kosów Poleski (PL)
12-02-1911
† Oldenburg (DEU)
14-12-1946
Luitenant 1e klas
Jerzy Możdżeń
* Lwów (PL)
22-01-1922
† Soignolles (FR)
10-08-1944
Luitenant
Władysław Nowak
* Skarzysko (PL)
15-09-1915
† Langannerie (FR)
17-08-1944
Korporaal
Jan Oleksiński
* Pomiary (PL)
14-08-1912
† Tilburg (NL)
05-04-1945






Soldaat 1e klas
Józef Osesek
* Bondecz (PL)
16-03-1925
† Breda (NL)
14-04-1997
Soldaat
Hipolit Ostrowski
* Krzywonosz (PL)
25-12-1918
Langannerie (FR)
12-08-1944
Soldaat 1e klas
Jan Pańko
* Medenice (PL)
16-04-1911
Langannerie (FR)
08-08-1944
Korporaal
Eugeniusz Piórkowski
* Nowiny (PL)
04-10-1919
Langannerie (FR)
12-08-1944
Sergeant 1e klas
Wacław Potapczyk
* Putryszki (PL)
14-03-1914
† Langannerie (FR)
09-08-1944
Soldaat
Wincenty Przybyszewski
* Skiewsk (PL)
12-07-1920
Langannerie (FR)
08-08-1944






Korporaal
Jan Rataj
* Osmołoda (PL)
27-07-1913
† Gent (BE)
31-01-1945  
Korporaal
Napoleon Rzeczycki
* Dzisna (PL)
15-09-1912
Langannerie (FR)
14-08-1944
Luitenant
Bolesław Rouppert
* Warschau (PL)
10-04-1920
Langannerie (FR)
17-08-1944
Soldaat 1e klas
Jan Rudnicki
* Przerośl (PL)
16-10-1910
Soignolles (FR)
10-08-1944
Soldaat 1e klas
Józef Rynkowski
* Krąplewice (PL)
24-02-1918
† Merksplas (BE)
30-09-1944
Soldaat 1e klas
Igor Sirota
* Równe (PL)
01-01-1922
Frankrijk (FR)
20-08-1944






Korporaal
Bronisław Śliwiński
* Krysowice (PL)
25-04-1914
     † Langannerie (FR)
     18-08-1944    
Soldaat
Jan Sobański
* Szklana Huta (PL)
28-03-1920
† Bayeux (FR)
14-08-1944
Soldaat 1e klas
Tadeusz Stańko
* Miękisz (PL)
06-04-1916
Langannerie (FR)
15-08-1944
Sergenant 1e klas
Bogusław Starzomski
* Drygulec (PL)
10-07-1917
Langannerie (FR)
15-08-1944
Soldaat
Józef Staszewski
* Rakowa (PL)
22-06-1922
Langannerie (FR)
18-08-1944
Vaandrig
Antoni Stempniewicz
* Rollinghaussen (DEU)
13-06-1916
† Saint-Vallier (FR)
15-08-2005






Korporaal
Stefan Sternal
* Krakau (PL)
03-11-1901
† St.Wittes (FR)
05-09-1944
Ritmeester
Jan Suchcitz
Lwów (PL)
31-10-1922
† Londen (ENG)
19-12-2014
Soldaat
Władysław Suchodolski
* Korma (PL)
18-11-1919
Soignolles (FR)
10-08-1944
Soldaat
Edmund Szczyrba
* Radoszowy (PL)
31-10-1924
Utrecht (NL)
25-07-2014
Sergeant 1e klas
Leon Szewerniak
* Siedleczka (PL)
18-02-1912
Langannerie (FR)
17-08-1944
Soldaat
Wacław Taranek
* Zagórze (PL)
13-02-1921
† Langannerie (FR)
17-08-1944






Soldaat 1e klas
Antoni Trochimowicz
*Matuszówka (PL)
22-02-1922
Merksplas (BE)
29-09-1944
Sergeant 1e klas
Michał Turek
* Zbydniów (PL)
21-09-1914
† Terheijden (NL)
04-11-1933
Soldaat
Józef Turkowiak
* Wiłkowo (PL)
09-06-1910
Schoonoord (NL)
10-04-1945
Luitenant 1e klas
Zbigniew Tyrcz
* Lwów (PL)
09-03-1918
† Wzgórze (FR)
23-08-1944
Sergeant 1e klas
Roman Wajnkopf
* Mogielnica (PL)
05-02-1913
Frankrijk (FR)
20-08-1944
Sergeant 1e klas
Ignacy Walas
* Kaliszkowice (PL)
30-07-1917
† Gits (BE)
30-07-1944






Wachtmeester
Karol Wałczak
* Wadowice (PL)
27-11-1909
† St.Wittes (FR)
05-09-1944
Soldaat
Kazimierz Wasilewski
* Warschau (PL)
15-07-1923
Hooglede (BE)
07-09-1944
Ritmeester
Józef Wąsowski
* Borysław (PL)
15-02-1910
Langannerie (FR)
15-08-1944
Soldaat
Jan Wiczkowski
* Deka (PL)
29-02-1925
† Turnhout (BE)
07-10-1944
Soldaat
Antoni Wolf
* Zduńska Wola (PL)
29-09-1921
† Rhede (DEU)
17-04-1945
Soldaat
Zygmont Wolf
* Biała (PL)
27-08-1914
† Rhede (DEU)
17-04-1945






Soldaat 1e klas
Witold Wołoszyk
* Starogard (PL)
13-08-1924
Ihrhove (DEU)
02-05-1945  
Soldaat
Stanisław Wysocki
* Chwałowo (PL)
08-05-1922
Langannerie (FR)
17-08-1944
Soldaat 1e klas
Mateusz Zarański
* Pnikut (PL)
08-09-1910
† Langannerie (FR)
14-08-1944
Soldaat
Mieczysław Zbiegiel
* Strzelce Wielkie (PL)  26-09-1921
Vijfhuizen (NL)
27-10-1944
Sergeant 1e klas
Bohdan Żieliński
* Gdańsk (PL)
25-12-1913
† Grossander (DEU)
02-05-1945
Luitenant 2e klas
Andezej Zylber
* Warschau (PL)
22-12-1921
† Hooglede (BE)
07-09-1944






Soldaat
Tadeusz Żytyński
* Izdebeki (PL)
16-02-1919
Langannerie (FR)
17-08-1944
Soldaat
Władysław Siudmak
* Golsheim (DEU)
19-07-1921
Emmen (NL)
29-11-2012
Soldaat
Franciszek Skonieczyn
* (?)  (PL)
00-00-1916
† Sassy (FR)
00-00-1944















                                                                                                                                                                                                                                                          Maczek Pantser Soldaten  webmaster@maczekpantersoldaten.nl  info.maczekpantsersoldaten.nl  www.maczekpantsersoldaten.nl  Website X5 Evolution                                                                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                   

Terug naar de inhoud